x

Archiwa

x

Tagi

An old and abandoned chateau somewhere in Belgium. The decay in this chateau was overwhelming but nonetheless it was a great explore!

36 post Janiny Michałowej. Jak walczyć skutecznie z kurzem – pyta Hania z Poznania.

08-06-2015

Obiecałam, że przeglądnę listy od Was. Nadrobiłam zaległości i dziś będę wstawiała odpowiedzi. Pierwsza była Hania, która pyta, czy mam sposób na zakurzone meble? Hania pisze, że pomimo tego, że stosuje najlepsze środki i sprzątania mebli nawet dwa razy dziennie, i tak ciągle widać na nich kurz. Haniu ! Tak mam sposób, który stosowała moja mama.

Sposób jest prosty, ale chyba Was już przyzwyczaiłam, że w prostocie tkwi siła. Ja nie używam żadnych środków kupionych w sklepie. Aby skutecznie walczyć z kurzem, wystarczy miseczka czystej letniej wody. Czysta ściereczka. Do wody dodaję kilka kropel gliceryny kosmetycznej. Po pierwsze Haniu pięknie umyjesz meble, a po drugie i co najważniejsze, zabezpieczysz je przed osiadaniem kurzu na długi czas. A przy okazji moja droga, pieniądze, które do tej pory wydawałaś na drogie środki będzie mogla przeznaczyć na swoje przyjemności, czego Ci z całego serca życzę.

Janina Michałowa.

Kategoria: Porady
Janina Michałowa. https://www.facebook.com/kuchniamichalowej kontakt@kuchnia-michalowej.pl